​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​شرکت پترو کیمیا صنعت کویر یزد (سه​​​​​​​امی خاص)

پیام وزیر نفت در محكومیت جنایت اسرائیل در غزه و حمایت از مردم مظلوم فلسطین

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، در این پیام آمده است:

«بسمه‌تعالی

وَالْمُسْتَضْعَفِینَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ الَّذِینَ یَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَذِهِ الْقَرْیَةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ وَلِیًّا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ نَصِیرًا

رژیم جعلی صهیونیست همانا برآمده از مطامع استعمارگران بوده که موجودیت خود را بر پایه غصب و ویرانی خانه و کاشانه ملت مظلوم فلسطین بنا کرده است.

 

رژیم غاصب، سال‌ها است با حمایت قدرت‌های استعماری در سرزمین مادری و اجدادی فلسطینیان دست به جنایت‌ زده، انسان‌های فراوانی را آواره کرده و مردان، زنان و کودکان را به خاک و خون می‌کشد.

این جرثومه فساد و ویرانی هیچ دریغی از شلیک مستقیم به کودکان، استفاده از سلاح‌های ممنوعه در جنگ و قتل‌عام آوارگان در اردوگاه‌ها ندارد و هیچ وجدان بیداری در جهان نیست که جنایت رژیم کودک‌کش در بمباران بیمارستان ‌المعمدانی غزه را محکوم نکند.

 

بدون تردید خون صدها کودک بی‌گناه و بی‌دفاع فلسطینی به‌زودی دامن ناپاک صهیونیست‌ها را خواهد گرفت.

کارکنان صنعت نفت ایران نیز هم‌صدا و هم‌پیمان با مسلمانان و حق‌طلبان سراسر جهان این جنایت منفور را محکوم کرده و برای آزادی قدس شریف از چنگان رژیم جعلی و غاصب، هم‌دل و دوشادوش رزمندگان محور مقاومت ایستاده، برای پیروزی آنان از درگاه خداوند متعال طلب پیروزی و نصرت قریب می‌کند.

یَـأَیُّهَا الَّذِینَ ءَامَنُواْ إِن تَنصُرُواْ اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدَامَکُم».

 

بیانیه شورای عالی فرهنگی وزارت نفت علیه رژیم غاصب صهیونیستی

 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

بسم‌الله القاصم الجبارین

انا من المجرمین منتقمون (سوره سجده آیه ۲۲)

خوی درنده رژیم غاصب صهیونیستی بار دیگر صحنه‌هایی دردناک و تأسف‌بار را در مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشیده است.

 

ما کارکنان بصیر صنعت نفت، هم‌صدا با ملت بزرگ ایران و دیگر کشورهای مسلمان و همه آزادگان جهان انزجار خود را از اقدام‌های ددمنشانه رژیم جعلی اسرائیل اعلام می‌داریم و بار دیگر بیعت خود را بر تبعیت از ولی امر مسلمین تا نابودی کامل رژیم منحوس صهیونیستی و آزادی قدس شریف اعلام داشته و از خداوند منان، فرج منتقم خون شهدا حضرت ولی عصر (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) را مسئلت داریم.»

 

بیانیه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در حمایت از مردم فلسطین

 

متن بیانیه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به شرح زیر است:

«بار دیگر رژیم جنایتکار، غاصب، کودک‌کش و بیمارکش صهیونیستی در نهایت درنده‌خویی به بیمارستان المعمدانی غزه حمله و صدها زن، مرد و کودک بی‌دفاع را در بدترین وضعیت ممکن به شهادت رساند.

بی‌شک خون شهدای مظلوم این حادثه عزم ملت مقاوم و مجاهد فلسطین را در ایستادگی برای آزادی سرزمین‌شان از لوث وجود اشغالگران جزم‌تر خواهد کرد.

 

امروز همه جهانیان خوب می‌دانند و به چشم می‌بینند که جهان در آستانه تغییرات بنیادین و سرنوشت‌ساز است و انسان‌ها از زیر یوغ قدرتمندان مستکبر آزاد می‌شوند؛ دوره تجاوز و اشغالگری و استعمار کهنه و نو به پایان رسیده است.

 

حجم گسترده حمایت بی‌دریغ مردمان سایر کشورهای جهان اعم از مسلمان و غیرمسلمان از جبهه مقاومت فلسطین و محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی آغازی بر پایان این رژیم منحوس است.

ضمن همدردی با مردم مظلوم فلسطین در نوار غزه و محکومیت این جنایات اعلام می‌کنیم که ان‌شاءالله این مقاومت و مبارزه حذف کامل رژیم جعلی صهیونیست را از نقشه جهان در بر خواهد داشت و دنیا با نابودی این غده سرطانی برای ورود به عصر ظهور آماده‌تر خواهد شد ان‌شاءالله.»

 

بیانیه کارکنان و بسیجیان صنعت نفت در حمایت از مردم فلسطین

 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

« وَنُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى ٱلَّذِينَ ٱسۡتُضۡعِفُواْ فِي ٱلۡأَرۡضِ وَنَجۡعَلَهُمۡ أَئِمَّةٗ وَنَجۡعَلَهُمُ ٱلۡوَٰرِثِينَ»

ما می خواهیم بر مستضعفان زمین منت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم. (سوره قصص آیه 5)

خون درنده رژیم غاصب و هیولای خونخوار صهیونیستی، بار دیگر صحنه هایی دردناک و تاسف بار را در مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشیده است. صحنه هایی که وجدان های بیدار جهانیان را به قضاوت فرا می خواند تا برای تحقق حقوق طبیعی ملتی ستم دیده که ده ها سال تحت ظلم و جور زیر شکنجه غاصبان صهیونیست کودک کش و حامیان جلادش در راس آن ها آمریکا و انگلیس هستند، سکونت نکنند.

 

هم صدا با ملت بزرگ و ملت های مسلمان و همه آزادگان جهان، انزجار خود را از اقدامات ددمنشانه و سبوعانه رژیم جعلی و خونخوار صهیونیستی اعلام داشته و بار دیگر بیعت مستحکم خود را بر تبعیت محض از ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) تا نابودی این رژیم درنده خو و آزادسازی قدس شریف اعلام می داریم.

 

ما کارکنان و بسیجیان صنعت نفت ضمن اعلام آمادگی جهت هرگونه کمک های انسان دوستانه به مردم مظلوم فلسطین، عرض تسلیت و ابراز همدردی خود را با خانواده شهدا و کشته شدگان و امت اسلامی در حملات رژیم درنده خوی صهیونیستی به مردم بی دفاع و مظلوم غزه به ویژه حادثه دلخراش بمباران بیمارستان المعمدانی شهر غزه، اعلام داشته و در کنار قهرمانان جبهه مقاومت در دفاع از مظلومان و خانواده های شهدای غزه، همدل و همصدا با ملت غیور ایران اسلامی و همه ملت های آزاده، امروز را به عزا می نشینیم و متضرعانه از خداوند سبحان فرج منتقم خون شهدا، آقا امام زمان (عج) را مسئلت داریم.